Ратний подвиг батьків, дідів і прадідів у Великій
Вітчизняній війні ніколи не може бути забутим. Його не можуть зменшити ані
десятиріччя, ані суспільні зміни. Вже 71
років несемо ми квіти до могил загиблих. Несемо з вдячністю в серцях. І, хоч
все далі відходять грізні роки Другої Світової війни та не згасає пам’ять
про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях
заради щастя інших.
Показ дописів із міткою День Перемоги. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою День Перемоги. Показати всі дописи
понеділок, 16 травня 2016 р.
понеділок, 12 травня 2014 р.
"Пам'ятаймо минуле, заради майбутнього"
На попіл ніхто не згорів:
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.
І доки є пам'ять в людей і живуть матері,
допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.
Щороку в травні український народ відзначає День перемоги.
8 траваня у с. Фанчиково біля пам'ятника на честь загиблих воїнів-визволителів у Великій Вітчизняній війні - "Спасибі земляче, за серце гаряче, що людям віддав", бібліотекою-філією та Фанчиківською ЗОШ І - ІІІ ст. проведено мітинг-реквієм "Пам'ятаймо минуле, заради майбутнього", присвячений пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.
Підписатися на:
Дописи (Atom)