Показ дописів із міткою День Перемоги. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою День Перемоги. Показати всі дописи

понеділок, 16 травня 2016 р.

" Перемога одна на всіх"


Ратний подвиг батьків, дідів і прадідів у Великій Вітчизняній війні ніколи не може бути забутим. Його не можуть зменшити ані десятиріччя, ані суспільні зміни.  Вже 71 років несемо ми квіти до могил загиблих. Несемо з вдячністю в серцях. І, хоч все далі відходять грізні роки Другої Світової війни  та не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.




понеділок, 12 травня 2014 р.

"Пам'ятаймо минуле, заради майбутнього"

     Ніхто не забутий; 
На попіл ніхто не згорів:
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.
І доки є пам'ять в людей і живуть матері, 
допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.
           Щороку в травні український народ відзначає День перемоги.
8 траваня у с. Фанчиково біля пам'ятника на честь загиблих воїнів-визволителів у Великій Вітчизняній війні - "Спасибі земляче, за серце гаряче, що людям віддав", бібліотекою-філією та Фанчиківською ЗОШ І - ІІІ ст. проведено мітинг-реквієм "Пам'ятаймо минуле, заради майбутнього", присвячений пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.