Літо… Як багато в цьому
слові "сплелось" та "відгукнулось" - відпустки, канікули, ч
З початком літа, у нашій бібліотеці – філії проходить програма літніх читань :
«Читання на лавці». Дана програма розроблена з метою залучення дітей до читання
під час літніх канікул.
15.06.17 бібліотечні працівники завітали в дитячий садок з «Торбинкою казок».
