Показ дописів із міткою писемність. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою писемність. Показати всі дописи

понеділок, 5 грудня 2016 р.

"Мандрівка стежками слов’янської писемності та мови."




«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.»

Панас Мирний




09.11.2016 р. у бібліотеці проведено усний журнал на тему «Мандрівка  стежками слов’янської  писемності та мови.» приурочений  до Дня слов’янської писемності та  мови, який святкується 9 листопада.
  

четвер, 25 лютого 2016 р.

«Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова»



Мова - державна перлина,
Нею завжди дорожіть:
Без мови немає країни -
Мову, як матір, любіть.
                                                                                   (Ф.Пантов)
 Такими словами розпочався чудовий та насичений виховний захід «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова» присвячений дню рідної української мови.  24 лютого  в приміщенні сільської книгозбірні учні поглиблювали свої знання про державну мову,  дізнавалися про історію книгодрукування, знайомились з поняттями «мова» і «слово». 

понеділок, 17 листопада 2014 р.

"Мандрівка стежками слов'янської писемності та мови"



13 листопада у бібліотеці-філії с. Фанчиково було проведено годину спілкування "Мандрівка стежками слов'янської писемності та мови" з учнями 6-го класу Фанчиківської ЗОШ І - ІІІ ст.

субота, 9 листопада 2013 р.

Ти постаєш в ясній обнові,

Як пісня, линеш, рідне слово,

Ти наше диво калинове,

Кохана материнська мова.

8 листопада у бібліотеці-філії с. Фанчиково було проведено годину спілкування «Із слова починається людина, із мови починається мій рід» присвячена Дню української писемності та мови.